Pagina de start a forumului e-Iasi Forum e-Iasi Forum
Forumul municipiului Iasi- anunturi online, haine, auto. hardware, laptopuri, imobiliare.

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   FAQRegulament   InregistrareInregistrare   ProfilProfil    Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

ASIGURARI RCA-CEL MAI BUN PRET
La orice firma doresti

Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului e-Iasi Forum -> Auto -> Info Area
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Cont Basicstef87
La inceputuri..
La inceputuri..

Data inscrierii: Sun Oct 14, 2007 7:40 pm

MesajTrimis: Sun Dec 05, 2010 7:27 pm    Titlul subiectului: ASIGURARI RCA-CEL MAI BUN PRET  Raspunde cu citat (quote)

Asigurari la cele mai mici preturi. Daca vrei un pret estimativ suna la 0749 288075 (Stefan). Ma pot deplasa si in camine si asigurarea se face pe loc.

Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat icon-reclamatii2.gif
Cont Silveradvertisements
Normal contributor

Date inscrierii:Thu Jun 07, 2007 9:22 am

Trimis: 2019-05-21    Titlul subiectului: ...

Sus
Cont Basicgiurgescu
De abia sosit..
De abia sosit..

Data inscrierii: Wed Nov 02, 2011 7:16 pm

MesajTrimis: Sun Dec 29, 2013 5:39 pm    Titlul subiectului:  Raspunde cu citat (quote)

Fugiti de Astra, am avut la ei si la o tamponare usoara din spate din neatentie pe cineva, l-a purtat pe om cateva luni si nu au vrut sa-l repare, iar cetateanu a venit s-l repar eu! Eu am avut un contract cu ei, am platit cat au cerut si in caz de accident ei s-au angajat sa rezolve problema! Asta a fost la luat banii, la dat, s-au facut ca ploua, si te mai chiama si de cateva ori la reconstituire la ei in zona Metro in afara orasului, pierzi cel putin o jumate de zi la o constatare, da sunt mai multe!

Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat icon-reclamatii2.gif
Cont Basicaalbano96
De abia sosit..
De abia sosit..

Data inscrierii: Mon Apr 15, 2019 12:04 pm

MesajTrimis: Tue Apr 16, 2019 10:23 am    Titlul subiectului:  Raspunde cu citat (quote)

si eu am avut probleme cu cei de la astra

Cont Silveradvertisements
Normal contributor

Date inscrierii:Thu Jun 07, 2007 9:22 am

Trimis: 2019-05-21    Titlul subiectului: ...

Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului e-Iasi Forum -> Auto -> Info Area Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

Disclaimer: Administratorii site-ului forum.e-iasi.com nu isi asuma nici o responsabilitate cu privire la corectitudinea anunturilor si originea produselor oferite la vanzare de catre utilizatori. Prin utilizarea forumului sunteti de acord cu aceasta conditie si in cazul in care sunteti pagubit/inselat de catre utilizatorii acestui forum, va angajati sa nu aveti absolut nici un fel de pretentie din partea administratorilor e-Iasi.

Drept Online :. Inchiriei Iasi :. Parteneri e-Iasi :. Ai sugestii?
Vizitatori: