Pagina de start a forumului e-Iasi Forum e-Iasi Forum
Forumul municipiului Iasi- anunturi online, haine, auto. hardware, laptopuri, imobiliare.

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   FAQRegulament   InregistrareInregistrare   ProfilProfil    Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Chitarist din Iasi caut trupa sau instrumentisti pt.a forma o trupa in Iasi

Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului e-Iasi Forum -> Muzica
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Cont Basicpandele
De abia sosit..
De abia sosit..

Data inscrierii: Thu Nov 30, 2017 8:13 pm

MesajTrimis: Fri Dec 01, 2017 5:37 pm    Titlul subiectului: Chitarist din Iasi caut trupa sau instrumentisti pt.a forma  Raspunde cu citat (quote)

Pentru Iasi!
Salutare tuturor!
Sunt Mihai,am 47 de ani si sunt pasionat de ani buni de muzică - în special chitară.
Chitară am început la Scoala Populara de Arte Iasi 1987 terminat-o in 1991 sectia - chitara - Prf.Gavris Vasile.
Vă scriu pentru că doresc să formez o nouă trupă în Iasi, cu persoane care caută să facă parte dintr-o echipă,
să învete si sa cladim o trupa împreună si care nu urmăresc să obtină câstiguri financiare imediate.
Întrucât chitara reprezintă principala mea pasiune, mă voi ocupa de acest instrument.
Nimic mai simplu, caut:
- Solist/ă
- Vioara si bass
- Clape
- Trompeta sau saxofon
- Tobe
Am ceva experientă în diferite formatii sau pe scenă dar fiind primul proiect de acest tip pe care îl vreau sa-l initiez ca gen muzical,
mi-ar face plăcere să cânt cover-uri si eventuale compozitii ale formatiei.
Am ca obiectiv să găsesc persoane serioase,cu care să stabilim un program pentru repetitii astfel încât să ne creăm un portofoliu cu care să ne putem prezenta ca Band pentru evenimente private si nu numai (în timp, bineînteles).
Ca idee despre mine puteti accesa:
https://www.youtube.com/user/TheMihai1971/videos
Astept mesajele si propunerile dumneavoastra mess privat la:
https://www.facebook.com/mihai.moisuc.904
sau: E-mail: ptr_mihaita@yahoo.com
Multumesc frumos si mult respect! Very Happy Smile Laughing

Imagini atasate:
Imagine Chitarist din Iasi caut trupa sau instrumentisti pt.a forma Imagine Chitarist din Iasi caut trupa sau instrumentisti pt.a forma
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat icon-reclamatii2.gif
Cont Silveradvertisements
Normal contributor

Date inscrierii:Thu Jun 07, 2007 9:22 am

Trimis: 2017-12-11    Titlul subiectului: ...

Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului e-Iasi Forum -> Muzica Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

Disclaimer: Administratorii site-ului forum.e-iasi.com nu isi asuma nici o responsabilitate cu privire la corectitudinea anunturilor si originea produselor oferite la vanzare de catre utilizatori. Prin utilizarea forumului sunteti de acord cu aceasta conditie si in cazul in care sunteti pagubit/inselat de catre utilizatorii acestui forum, va angajati sa nu aveti absolut nici un fel de pretentie din partea administratorilor e-Iasi.

Drept Online :. Inchiriei Iasi :. Parteneri e-Iasi :. Ai sugestii?
Vizitatori: