Pagina de start a forumului e-Iasi Forum e-Iasi Forum
Forumul municipiului Iasi- anunturi online, haine, auto. hardware, laptopuri, imobiliare.

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   FAQRegulament   InregistrareInregistrare   ProfilProfil    Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

curatat direct pe masina
aparat winn's pt curatare injectoare pe vehicul

Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului e-Iasi Forum -> Auto -> Service zone
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Cont Basichristo
De abia sosit..
De abia sosit..

Data inscrierii: Mon Jun 14, 2010 7:28 pm

MesajTrimis: Sun Sep 19, 2010 6:56 pm    Titlul subiectului: curatat direct pe masina  Raspunde cu citat (quote)

CURATAT INJECTOARE DIRECT PE AUTOVEHICUL

Sistemul de curatat injectoare benzina si motorina direct pe autovehicul, cu o solutie speciala, este cea mai buna alegere din punct de vedere al raportului pret/ calitate pentru problema injectoarelor, camerei de ardere si a supapelor.
Curatarea fara demontarea injectoarelor de pe motor si fara pericolul degradarii traductorului de oxigen sau a catalizatorului, precum si curatarea sistemului de alimentare, prezinta multiple avantaje:
 Readuce injectoarele la parametrii maximi;
 Reduce consumul de carburant;
 Reduce emisiile de carbon (noxe) cu pana la 70%;
 Curata camera de ardere, supapele, catalizatorul si sondele fara a le afecta;
 Imbunatateste performanta motorului (relanti perfect, revigorarea fortei motorului);
 Elimina bataile la motor prin curatarea calaminei si a compusilor rezultati in urma arderii impuritatilor din carburanti;
 Operatia are o durata scurta, de aproximativ 30 min.
Operatia de curatare se poate efectua la domiciliul clientului sau in locul indicat de acesta, fara costuri suplimentare.
Pretul unitar/ pentru un autovehicul curatat este de 150 RON si include T.V.A., manopera si solutia de curatare.CONTACT TEL:telefon07XX[Login/Inregistrare pt nr de tel]

Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat icon-reclamatii2.gif
Cont Silveradvertisements
Normal contributor

Date inscrierii:Thu Jun 07, 2007 9:22 am

Trimis: 2018-12-18    Titlul subiectului: ...

Sus
Cont Basicmas
Normal contributor
Normal contributor

Data inscrierii: Fri Jun 08, 2007 3:06 am

MesajTrimis: Sat Sep 25, 2010 11:42 pm    Titlul subiectului:  Raspunde cu citat (quote)

Am si eu o intrebare daca nu te superi...daca zici ca nu se dau jos injectoarele in ce consta procedeul ? Pui o solutie in benzina si gata? spui ca pretul include si manopera..ma intreb in ce consta manopera aia..

Sus
Cont Basichristo
De abia sosit..
De abia sosit..

Data inscrierii: Mon Jun 14, 2010 7:28 pm

MesajTrimis: Sun Sep 26, 2010 12:11 am    Titlul subiectului: curatat injectoare direct pe masina  Raspunde cu citat (quote)

mas a scris:
Am si eu o intrebare daca nu te superi...daca zici ca nu se dau jos injectoarele in ce consta procedeul ? Pui o solutie in benzina si gata? spui ca pretul include si manopera..ma intreb in ce consta manopera aia..

Uita-te ,te rog pe facebook,da curatare injectoare si ai toate detaliile si inclusiv un filmulet cu operatia integral si inclusiv nr de tel.

Sus
Cont Basicmynameisalina
De abia sosit..
De abia sosit..

Data inscrierii: Thu Oct 07, 2010 9:18 pm

MesajTrimis: Thu Oct 07, 2010 9:31 pm    Titlul subiectului:  Raspunde cu citat (quote)

am avut si eu ceva probleme cu astrea care le spuneti voi si ma costat o gramada bani, mi-a zis ca e din cauza ca nu accelerez prea tare, nu ma intrebati ca nush mai mult Razz

Sus
Cont Basicgeorgerusu
Top contributor
Top contributor

Data inscrierii: Tue Oct 05, 2010 9:08 pm

MesajTrimis: Wed Mar 09, 2011 7:13 am    Titlul subiectului: salut  Raspunde cu citat (quote)

daca oferi o garantie ca nu-m pica injectoarele in urmatoarele 2000 de km ma abonez si eu

Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj icon-reclamatii2.gif
Cont BasicRobert007
Top contributor
Top contributor

Data inscrierii: Wed Jun 09, 2010 12:31 pm

MesajTrimis: Thu Apr 28, 2011 6:19 pm    Titlul subiectului:  Raspunde cu citat (quote)

metoda aceasta de curatare functioneaza si pe injectoarele "Delphi" de la Dacia Logan?

Sus
Cont BasicMinuTZU
De abia sosit..
De abia sosit..

Data inscrierii: Wed Feb 01, 2012 5:14 pm

MesajTrimis: Sun Feb 26, 2012 10:13 pm    Titlul subiectului:  Raspunde cu citat (quote)

se poate pe passat 2004 1.9TDI 101cp...... pe tester zice ceva de injector 4 iar la turatii de peste 2000 se aprinde check engine si esp...ast rasp... sunt foarte interesat...

Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger icon-reclamatii2.gif
Cont BasicRobert007
Top contributor
Top contributor

Data inscrierii: Wed Jun 09, 2010 12:31 pm

MesajTrimis: Mon Feb 27, 2012 5:06 pm    Titlul subiectului:  Raspunde cu citat (quote)

Observ ca nu prea se raspunde la acest topic.

Sus
Cont Silveradvertisements
Normal contributor

Date inscrierii:Thu Jun 07, 2007 9:22 am

Trimis: 2018-12-18    Titlul subiectului: ...

Sus
Cont BasicMinuTZU
De abia sosit..
De abia sosit..

Data inscrierii: Wed Feb 01, 2012 5:14 pm

MesajTrimis: Mon Feb 27, 2012 5:07 pm    Titlul subiectului:  Raspunde cu citat (quote)

asteptam si eu un raspuns ....oricum e veche postarea....nu cred ca il mai intereseaza pe hristo anuntul asta....nu am incercat inca pe nr de telefon..

Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger icon-reclamatii2.gif
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului e-Iasi Forum -> Auto -> Service zone Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

Disclaimer: Administratorii site-ului forum.e-iasi.com nu isi asuma nici o responsabilitate cu privire la corectitudinea anunturilor si originea produselor oferite la vanzare de catre utilizatori. Prin utilizarea forumului sunteti de acord cu aceasta conditie si in cazul in care sunteti pagubit/inselat de catre utilizatorii acestui forum, va angajati sa nu aveti absolut nici un fel de pretentie din partea administratorilor e-Iasi.

Drept Online :. Inchiriei Iasi :. Parteneri e-Iasi :. Ai sugestii?
Vizitatori: