Pagina de start a forumului e-Iasi Forum e-Iasi Forum
Forumul municipiului Iasi- anunturi online, haine, auto. hardware, laptopuri, imobiliare.

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   FAQRegulament   InregistrareInregistrare   ProfilProfil    Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Multi UP

Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului e-Iasi Forum -> Anunturi
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  

Cum apreciati noua optiune
Marfa!
64%
 64%  [ 22 ]
E ok
35%
 35%  [ 12 ]
Mi-e indiferent..
0%
 0%  [ 0 ]
Voturi totale : 34

Autor Mesaj
Cont Basicadmin
Site Admin
Site Admin

Data inscrierii: Thu Jun 07, 2007 1:22 pm

MesajTrimis: Sat Apr 13, 2013 3:32 pm    Titlul subiectului: Multi UP  Raspunde cu citat (quote)

Am introdus o noua optiune pentru a facilita UP-ul:

Cu un simplu click, actualizati X anunturi fara a fi necesar sa dati click pe UP in fiecare anunt.

In pagina http://forum.e-iasi.com/autoup.php gasiti topicurile de la e-Bazar care au UP-uri mai vechi de X ore, unde X =16 pt Basic, 12 pentru Silver/Gold.

Printr-un simplu click, efectuati UP pentru topicurile din lista. Veti fi informat cu privire la nr de topicuri care au deja UP, si cate UP-uri automate mai aveti ramase pentru ziua in curs.

Daca observati probleme in functionarea acestui multi UP nu ezitati sa ma contactati!

Ultima modificare efectuata de catre admin la Thu Apr 18, 2013 8:59 pm, modificat de 1 data in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger icon-reclamatii2.gif
Cont Silveradvertisements
Normal contributor

Date inscrierii:Thu Jun 07, 2007 9:22 am

Trimis: 2019-07-19    Titlul subiectului: ...

Sus
Cont Basicanton_eusebiu
Normal contributor
Normal contributor

Data inscrierii: Thu Feb 21, 2008 8:36 pm

MesajTrimis: Tue Apr 16, 2013 1:45 pm    Titlul subiectului:  Raspunde cu citat (quote)

super tare. multumim

Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger icon-reclamatii2.gif
Cont Basicsoriny28
Top contributor
Top contributor

Data inscrierii: Sun Oct 18, 2009 6:25 pm

MesajTrimis: Wed Apr 17, 2013 5:44 am    Titlul subiectului:  Raspunde cu citat (quote)

da o ideeie buna ..bravo succes in continuare

Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj icon-reclamatii2.gif
Cont Basicsolo
Normal contributor
Normal contributor

Data inscrierii: Fri Sep 03, 2010 1:34 pm

MesajTrimis: Mon Apr 22, 2013 6:11 am    Titlul subiectului: Buna idee cu Multi UP  Raspunde cu citat (quote)

Foarte buna si facila ideea, succes in continuare!

Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat icon-reclamatii2.gif
Cont Basicraceman
Top contributor
Top contributor

Data inscrierii: Sun Jan 27, 2008 11:02 am

MesajTrimis: Wed Jun 19, 2013 10:38 am    Titlul subiectului:  Raspunde cu citat (quote)

la mine nu apar anunturile toate, de exemplu cel de la laptopuri, desi nu sunt decat 3 in lista cu anunturi multiup

Site Admin
Site Admin

MesajTrimis: Wed Jun 19, 2013 10:40 am    Titlul subiectului:  Raspunde cu citat (quote)

Anuntul tau e postat la Mon Dec 24, 2012 1:37 pm Titlul subiectului: Toshiba C660

In pagina de multi up, scrie la urma:
Citat:

Urmatoarele topicuri sunt valide pentru up automat:

Topicuri din rubricile vanzari care nu sunt Vandute/Expirate sau mai vechi de 6 luni
Topicuri din rubricile cumparari care nu sunt Expirate sau mai vechi de 4 luni
Topicuri care nu au deja un UP recent conform intervalului definit de tipul contului

Ultima modificare efectuata de catre admin la Thu Jan 23, 2014 7:00 pm, modificat de 1 data in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger icon-reclamatii2.gif
Cont BasicDmS
Top contributor
Top contributor

Data inscrierii: Mon Jul 11, 2011 3:18 pm

MesajTrimis: Sat Jul 20, 2013 9:29 am    Titlul subiectului: Ok !!  Raspunde cu citat (quote)

Este foarte folositor. Nu mai pierzi timp cautand anuntul tau pentru UP. Mult mai simplu.

Ultima modificare efectuata de catre DmS la Sun Sep 15, 2013 12:27 pm, modificat de 1 data in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj icon-reclamatii2.gif
Cont Basicsilv3rboss
Top contributor
Top contributor

Data inscrierii: Tue Jun 15, 2010 11:48 pm

MesajTrimis: Wed Jul 24, 2013 9:49 pm    Titlul subiectului:  Raspunde cu citat (quote)

foarte faina ideea!!!

Cont Basicaxus78
Normal contributor
Normal contributor

Data inscrierii: Thu Feb 23, 2012 11:05 am

MesajTrimis: Wed Jan 22, 2014 10:51 am    Titlul subiectului:  Raspunde cu citat (quote)

am doar 1 pentru multi up cum pot baga altele sau cum pot alege ce anunturi sa bag acolo?

http://www.tocmai.ro/alte_anunturi/38bf59121758.html

http://market.e-iasi.com/axus78

contact
0755.555.440
axus780@yahoo.com pentru add
axus78@yahoo.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului icon-reclamatii2.gif
Cont BasicDmS
Top contributor
Top contributor

Data inscrierii: Mon Jul 11, 2011 3:18 pm

MesajTrimis: Wed Jan 22, 2014 9:15 pm    Titlul subiectului: bravo!  Raspunde cu citat (quote)

singurul forum unde se tine cont de ideea fiecarui user in parte; si locul unde exista respect intre useri, si admini.

jos palaria!

Sus
Cont Silveradvertisements
Normal contributor

Date inscrierii:Thu Jun 07, 2007 9:22 am

Trimis: 2019-07-19    Titlul subiectului: ...

Sus
Cont Basicadmin
Site Admin
Site Admin

MesajTrimis: Thu Jan 23, 2014 6:59 pm    Titlul subiectului:  Raspunde cu citat (quote)

axus78 a scris:
am doar 1 pentru multi up cum pot baga altele sau cum pot alege ce anunturi sa bag acolo?

Anunturile nu le "bagi" tu acolo..nu asta e ideea.

In acea pagina apar ultimele 100 de anunturi de la sectiunile vanzari + cumparari, care indeplinesc conditiile:
-nu sunt expirate/vandute
-sunt create in ultimele 6 luni.
-nu sunt "locked"/inchise.

in plus, pt basic sunt disponibil maxim 5 anunturi. (ultimele 5 create).

Tu ai un singur anunt creat in ultimele 6 luni (http://forum.e-iasi.com/orange-passadena-nou-sigilat-2-ani-garantie-cutie-completa-t96571.html#492362). Mai ai un anunt la HTC care e expirat, si restul anunturilor tale sunt mai vechi de aprilie 2013, deci nu au ce cauta (teoretic sunt expirate/sau nu mai sunt de interes)

Sper ca te-am lamurit.

Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului e-Iasi Forum -> Anunturi Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

Disclaimer: Administratorii site-ului forum.e-iasi.com nu isi asuma nici o responsabilitate cu privire la corectitudinea anunturilor si originea produselor oferite la vanzare de catre utilizatori. Prin utilizarea forumului sunteti de acord cu aceasta conditie si in cazul in care sunteti pagubit/inselat de catre utilizatorii acestui forum, va angajati sa nu aveti absolut nici un fel de pretentie din partea administratorilor e-Iasi.

Drept Online :. Inchiriei Iasi :. Parteneri e-Iasi :. Ai sugestii?
Vizitatori: