Pagina de start a forumului e-Iasi Forum e-Iasi Forum
Forumul municipiului Iasi- anunturi online, haine, auto. hardware, laptopuri, imobiliare.

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   FAQRegulament   InregistrareInregistrare   ProfilProfil    Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Tableta ASUS Fonepad ME371MG, 7 inch IPS /3G -FUNCTIE TELEFON /SIGILATA -550 RON

Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului e-Iasi Forum -> E-bazar - Tablete -> Asus
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Cont Basicpupaciosu_4you
Top contributor
Top contributor
user_banat
ban permanent
Data inscrierii: Tue Oct 02, 2007 4:26 pm

Acorda calificativ

Vezi magazinul meu onlineMy Market
MesajTrimis: Mon Sep 29, 2014 7:22 am    Titlul subiectului: Tableta ASUS Fonepad ME371MG, 7 inch IPS /3G -FUNCTIE TELEFO  Raspunde cu citat (quote)

Tableta ASUS Fonepad ME371MG, 7 inch IPS MultiTouch, Atom Z2420 1.2GHz, 1GB RAM, 16GB flash, Wi-Fi, Bluetooth, 3G, Android 4.1, gold
Se poate folosi cu usurinta si ca un telefon.

Tableta este noua sigilata cu 24 luni garantie.
Pret fix 550 ron
Detalii suplimentare gasiti aici: http://iasilaptop.magazinweb.ro/

Ultima modificare efectuata de catre pupaciosu_4you la Sun Nov 09, 2014 6:55 pm, modificat de 1 data in total
Contact: YM ::Login sau Inregistrare pentru a vedea YM TelTel: Login sau Inregistrare pentru a vedea nr de tel.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj icon-reclamatii2.gif
Cont Silveradvertisements
Normal contributor

Date inscrierii:Thu Jun 07, 2007 9:22 am

Trimis: 2017-09-21    Titlul subiectului: ...

Sus
Cont Basicpupaciosu_4you
Top contributor
Top contributor
user_banat
ban permanent
Data inscrierii: Tue Oct 02, 2007 4:26 pm

Acorda calificativ

Vezi magazinul meu onlineMy Market
MesajTrimis: Sun Mar 06, 2016 9:46 pm    Titlul subiectului: -valabil-

UP Anunt valabil

Ultimul UP efectuat de catre pupaciosu_4you la Sun Mar 06, 2016 9:46 pm (in total 86 up-uri)
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului e-Iasi Forum -> E-bazar - Tablete -> Asus Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

Disclaimer: Administratorii site-ului forum.e-iasi.com nu isi asuma nici o responsabilitate cu privire la corectitudinea anunturilor si originea produselor oferite la vanzare de catre utilizatori. Prin utilizarea forumului sunteti de acord cu aceasta conditie si in cazul in care sunteti pagubit/inselat de catre utilizatorii acestui forum, va angajati sa nu aveti absolut nici un fel de pretentie din partea administratorilor e-Iasi.

Drept Online :. Inchiriei Iasi :. Parteneri e-Iasi :. Ai sugestii?
Vizitatori: