Pagina de start a forumului e-Iasi Forum e-Iasi Forum
Forumul municipiului Iasi- anunturi online, haine, auto. hardware, laptopuri, imobiliare.

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   FAQRegulament   InregistrareInregistrare   ProfilProfil    Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

[Vandut]vand Garmin GPSmap 420 si Garmin Fishfinder 90
accesorii pentru pescari si barci, gps si sonar

Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje    Pagina de start a forumului e-Iasi Forum -> E-bazar -vanzari -> GPS si softuri navigatie
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Cont Basicdorutudj
Major contributor
Major contributor

Data inscrierii: Sun Aug 17, 2008 9:52 am

Acorda calificativ
MesajTrimis: Wed Jan 22, 2014 1:18 pm    Titlul subiectului: vand Garmin GPSmap 420 si Garmin Fishfinder 90  Raspunde cu citat (quote)

gps Garmin GPSmap 420 - sistem de navigatie pentru barci (nu poate fi folosita pentru sosele)

https://buy.garmin.com/en-US/US/on-the-water/discontinued/gpsmap-420-420s/prod8053.html
nu am decat navigatia + card sd 4gb, cablul de alimentare si date se poate achizitiona de la garmin sau ebay

sonar Garmin Fishfinder 90 - un accesoriu pentru pescari(se foloseste la detectarea pestilor din apa)

https://buy.garmin.com/en-US/US/on-the-water/discontinued/fishfinder-90/prod343.html
pentru a functiona mai este nevoie de cablu de alimentare/date si transducer(ambele se gasesc pe ebay)

pret 500 ron ambele sau 450 ron gps si 150 ron sonarul

Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat icon-reclamatii2.gif
Cont Silveradvertisements
Normal contributor

Date inscrierii:Thu Jun 07, 2007 9:22 am

Trimis: 2019-10-19    Titlul subiectului: ...

Sus
Cont Basicdorutudj
Major contributor
Major contributor

Acorda calificativ
MesajTrimis: Fri Oct 24, 2014 2:43 pm    Titlul subiectului:  Raspunde cu citat (quote)

soarul s-a dat, ramane doar navigatia la vanzare

Sus
Cont Basicdorutudj
Major contributor
Major contributor

Acorda calificativ
MesajTrimis: Wed Feb 18, 2015 6:01 am    Titlul subiectului:  Raspunde cu citat (quote)

400 ron gps-ul, sonarul s-a dat

Sus
Cont Silveradvertisements
Normal contributor

Date inscrierii:Thu Jun 07, 2007 9:22 am

Trimis: 2019-10-19    Titlul subiectului: ...

Sus
Cont Basicdorutudj
Major contributor
Major contributor

Acorda calificativ
MesajTrimis: Thu Jun 11, 2015 10:51 pm    Titlul subiectului: -valabil-

UP Anunt valabil

Ultimul UP efectuat de catre dorutudj la Thu Jun 11, 2015 10:51 pm (in total 2 up-uri)
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje    Pagina de start a forumului e-Iasi Forum -> E-bazar -vanzari -> GPS si softuri navigatie Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

Disclaimer: Administratorii site-ului forum.e-iasi.com nu isi asuma nici o responsabilitate cu privire la corectitudinea anunturilor si originea produselor oferite la vanzare de catre utilizatori. Prin utilizarea forumului sunteti de acord cu aceasta conditie si in cazul in care sunteti pagubit/inselat de catre utilizatorii acestui forum, va angajati sa nu aveti absolut nici un fel de pretentie din partea administratorilor e-Iasi.

Drept Online :. Inchiriei Iasi :. Parteneri e-Iasi :. Ai sugestii?
Vizitatori: